Anasayfa / Genel / Apple Pro Display XDR, Yılın Ekranı Ödülünün Sahibi Oldu

Apple Pro Display XDR, Yılın Ekranı Ödülünün Sahibi Oldu

Apple, geçtiğimiz yıl meslek dünyası için yüksek donanım özellikleriyle donatılan Pro Display XDR ürününün tanıtımını yapmıştı. Sahip olduğu özellikleriyle dikkat çeken ürün, yüksek fiyatına karşın profesyonel kullanıcılar kadar epeyce alaka görmüştü. Bugün gelen yeni bir haberle birlikte ekran, tasarım alanında en iyilerden olduğunu kanıtlamış oldu. Apple ’ın iddialı ürünü, saygıdeğer bir kuruluş olan The Society for Information Display tarafından düzenlenen 26. Ekran Endüstrisi Ödülleri ’nde ‘Yılın Ekranı ’ kategorisinde bahşedilen ödülün sahibi oldu.

2020 yılı için düzenlenen yarışmada o kadar fazla firma, en iyi almak amacıyla yarışırken Apple ’ın üzerinde çok çalışılan tasarımı dikkat çekmeyi bildi. Ekran Endüstrisi Ödülleri ’nin senelerdir süren kararlı ve prestijli bir yapım olduğunu ve giyilebilir teknolojiyle artırılmış hakikat ilk önce almak üzere daha öyle fazla alanda teknolojik gelişmeleri ele bölge The Society for Information Display, törenin önemini bir kez daha vurgulamış oldu.

Pro Display XDR, ödülü yargı etti:

apple pro display xdr

Törende verilen ödüllerin en manâlı teknolojik gelişmelere ve öne çıkan özellikleriyle fark yaratan ürünlere verildiğini söyleyen The Society for Information Display, bu yıl ‘Yılın Ekranı’ dalındaki ödülün Apple ’ın Pro Display XDR ürünü tarafından adalet edildiğini aktardı. Sahip olduğu devasa 32 inç LCD paneli, 6K Retina çözünürlüğü ve 20 milyonu aşan pikseliyle profesyonel ekran özellikleri konusunda yeni bir çıta koyduğu söylenen Pro Display XDR, satışa sunulduğu tarihten itibaren fazla sayıda kullanıcının tercihi olmayı başardı.

Bilhassa resim sanatçıları, video editörleri, 3D animasyon geliştiricileri ve renk uzmanları gibi renk doğruluğuna ve realist gösterme tasarımına dayanan profesyonel işlerde kullanılmak için satın alınan Pro Display XDR ’nin 10 bit renk derinliğine sahip olduğu da biliniyor. Barındırdığı özelliklerle içerik oluşturma ve iş akışını yönetme gibi konularda gereksinimleri fazlasıyla karşılayan ürün, bakalım bundan sonradan karşımıza ne şekillerde çıkacak.

Hakkında admin

Check Also

PlayStation 5'in Akılalmaz Yükleme Hızı Ortaya Çıktı [Video]

PlayStation 5’in Akılalmaz Yükleme Hızı Ortaya Çıktı [Video]

Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5‘i 12 Kasım tarihinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir