Anasayfa / Genel / Apple Music ’in Android Uygulamasına ‘Kesintisiz Çalma ’ Özelliği Geldi

Apple Music ’in Android Uygulamasına ‘Kesintisiz Çalma ’ Özelliği Geldi

Apple Music ’in Android uygulaması, iOS uygulamasıyla karşılaştırıldığında performans ve işlevsellik konusunda iyi durumda değil. Apple için bu durumu daha da zorlu kılan ise Android platformunda yarışmak zorunda olduğu böylece koskocoman rakibin bulunması.

Neyse ancak Apple, dönem dönem güncellemeler yayınlayarak Android ’deki Apple Music uygulamasını iyileştirmeye devam ediyor. Bugün yayınlanan Apple Music güncellemesi ise performans iyileştirmeleriyle beraber uygulamaya yeni bir özellik de ekliyor.

Apple Music

Apple Music ’in yeni güncellemesinin getirdiği yeni özellik, karşı taraf uygulamalardan tanıdık olduğumuz aralıksız çalma özelliği oldu. Artık Apple Music’te dinlemiş olduğunuz şarkı sona erdiğinde Apple Music, otomatik olarak benzer bir şarkıyı oynatmaya başlıyor.

Kesintisiz çalma özelliğinin yanında Apple Music ’in İndirilenler menüsünde de şansın dönmesi göze çarpıyor. Keza uygulamanın kullanılabilirliğini artıran performans iyileştirmeleri de söz konusu.

Apple Music

Eğer cihazınızda otomatik güncellemeler açıksa Apple Music otomatik olarak güncellenecektir. bununla birlikte Android ’de Apple Music ’i sınamak isteyenler buradaki bağlantıdan Apple Music ’i indirebilirler.

Hakkında admin

Check Also

28 Yıldır Okuyucularıyla Buluşan Optimum Dergisi'nin Kasım-Aralık 2020 Sayısı Çıktı

28 Yıldır Okuyucularıyla Buluşan Optimum Dergisi’nin Kasım-Aralık 2020 Sayısı Çıktı

Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Kulübü’ne (EMK) bağlı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir