Anasayfa / Genel / Apple, iPhone ve Apple Watch Sport Kayışlar İçin Yeni Renk Seçeneklerini Tanıttı

Apple, iPhone ve Apple Watch Sport Kayışlar İçin Yeni Renk Seçeneklerini Tanıttı

Apple, bu yaz piyasaya sürülecek yeni Apple Watch Sport kayışlar ve iPhone kılıfları için yeni renkler yayınladı. Ünlü işyeri daha önce, Apple Watch Pride Edition için iki adet spor kayış piyasaya sürmüştü. Bir Apple Watch veya iPhone sahibiyseniz ve ona bu yaz yeni bir görünüm vermek istiyorsanız yakın zamanda bunu yapmanız olası olabilir.

Apple, iPhone ve Apple Watch Sport kayışlar için yeni renk seçenekleri ile silikon kılıflar sunuyor

iPhone Cases

Apple Watch ’lara toplamda dört yeni renk seçeneğine sahip spor kayış modelleri geliyor. Yeni renklerin isimleri daima olduğu gibi enteresan. Yeni kayışlar Loş Mavi, Okyanus Köpüğü, Vitamin C veya Okyanus Grisi renk seçenekleriyle geliyor. Yeni spor kayışların piyasa fiyatı 329 TL  olarak belirlendi ve Apple’ın çevrimiçi mağazasında satışa sunuldu.

Apple Watch Sport kayışların dışarıda Apple, iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max için yeni silikon kılıfları da piyasaya sürdü. Silikon kılıflarda tekrar Loş Mavi, Okyanus Köpüğü ve Vitamin C renkleri mevcut ama Okyanus Grisi seçeneği yer almıyor. Kılıfların satış fiyatı ise 299 TL.

Apple Watch Sports Bands

Apple Watch kayışları ve iPhone kılıfları, Apple’ın bu yılki WWDC etkinliğinden sadece iki ay önce piyasaya çıkarıldı. Bu yılki etkinlik 22 Haziran ’da başlayacak ancak küresel sağlık durumu krizine niçin olan COVID-19 virüsü nedeniyle yalnızca dijital olarak gerçekleşecek. Her yıl adından sıkça bahsettiren faaliyet ile ilgili detayların yakın zamansa paylaşılması bekleniyor.

Bütün geliştirici topluluğunu yepyeni bir deneyimle buluşturacaklarını söyleyen Apple Global Pazarlamadan Sorumluluk Sahibi Kıdemli Başkan Yardımcısı Phil Schiller, WWDC 2020 ’nin 155 ’ten artı ülke ve bölgedeki 23 milyonu aşkın belirtilmiş geliştiriciden oluşan global geliştirici topluluğunu da bir araya getireceğini söylemişti.

Hakkında admin

Check Also

Facebook Hisseleri Bir Günde Yüzde 6 Değer Kaybetti

Facebook Hisseleri Bir Günde Yüzde 6 Değer Kaybetti

ABD merkezli sosyal medya devi Facebook’un hisseleri, gün içerisinde yaklaşık %6 düşüş yaşadı. Gün içerisinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir