Anasayfa / Genel / Apple Arcade, PAC-MAN ve The Pinball Wizard ’ı Güncelledi

Apple Arcade, PAC-MAN ve The Pinball Wizard ’ı Güncelledi

Apple Arcade, Apple ’ın kullanıcıların erişimine sunduğu bir oyun servisi olarak tanımlanabilir. Herhangi bir Apple markalı cihazı bulunan kullanıcılar, aylık olarak belirlenmiş bir aidat ödeyerek Arcade içerisinde bulunan oyunları indirebilme ve oynayabilme imkânına sahip.

Ülkemizde bir vakit ücretsiz denenebilen, ardındansa aylık 35,99 TL üyelik ücreti ödeyerek kullanılabilen servis, oyun hizmetleri alanında başarılı şekilde yoluna devam ediyor. Kullanıcılar bu servisle birlikte oyunların içerisinde bulunan bütün içeriklere de ilave ödenti ödemeden erişebiliyorlar. Gelin Apple Arcade’in güncellediği oyunlara yakından bakalım.

1. PAC-MAN Party Royale:

PAC-MAN Party Royale

Japonya merkezli fazla uluslu bir video oyunu geliştirme ve yayımlama şirketi olan BANDAI NAMCO ’nun ünü dünya sınırlarını aşmış oyunu PAC-MAN Party Royale ’e en son güncellemeyle Itchy adında yeni bir hayalet dâhil oldu. Itchy sizi yakalarsa, oyun kontrolleriniz kısa bir süre için duruyor. Itchy’ye ek olarak oyuncular; iki yeni güçlendiriciden, bir lazerden ve bir elektrik alanından yararlanabiliyorlar.

2. The Pinball Wizard:

The Pinball Wizard

Arcade oyunu The Pinball Wizard ’a yeni güncellemeyle ölümsüz bir zindan eklendi. Oyunun amacı; odalar ve diğer sürprizlerin kilidini başlatmak için kayıtlı nesnelere vurarak en yüksek puanı alıp olabildiğince fazla hayatta kalmak.

3. Over the Alps:

over the alps

İsviçre’de geçen, II. Dünya Savaşı temalı gerilim oyunu Over the Alps, oyunculara farklı seçimlerin öbür sonuçlar doğurduğu interaktif bir hikâye sunuyor. Stave Studios ’un sahibi olduğu oyunun son güncellemesi, hikâyeye bir bayan kahraman dâhil ediyor. Yepyeni bir hikâye olan King of the Mountain da artık oynanabiliyor.

4. Agent Intercept:

agent intercept

Oyunun güncellemesi, oyuncuların belli başlı operasyonu tamamlamaya çalışırken yenecekleri düşmanlar ve yeni bir yokuş aşağı kriz görevi getiriyor.

Arşivindeki oyunlara gelen güncellemelerin yanı sıra Apple, her hafta yeni bir oyunu da kütüphanesine katıyor. Apple ’ın oyun servisi Apple Arcade, son olarak ‘Neversong ’ isimli bir oyunu kullanıcılarla paylaşmıştı. Atmosferi ve hikâyesiyle oldukça ilgi çekici olan oyuna buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Hakkında admin

Check Also

Dünyanın İlk Elektronik Kağıt Tabanlı Esnek ve Renkli Ekranı Geliştirildi

Dünyanın İlk Elektronik Kağıt Tabanlı Esnek ve Renkli Ekranı Geliştirildi

E Ink, 2016 yılının mayıs ayında yeni bir teknolojisini tanıtmıştı. Şirketin elektrikli mürekkep dünyasında çığır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir