Anasayfa / Genel / Apple, 2020 iMac ve iPhone 12 ’de Tasarım Değişikliğine Gidebilir

Apple, 2020 iMac ve iPhone 12 ’de Tasarım Değişikliğine Gidebilir

Sonny Dickson göre yapılan son paylaşıma kadar 2020 model iMac ailesi, yeni iPad Pro ile benzer tasarım detaylarına sahip olacak. Firmanın yeni amiral gemisi modeli iPhone 12 ’de de daha keskin kenarların egemen olduğu bu tasarım dilinin kullanılması bekleniyor. ABD merkezli teknoloji devi kadar iMac ailesinde yapılan yenilikler üzerinden uzun süre geçtiği için bu durumun heyecanlandırıcı olduğunu anlatmak öyle de hatalı olmaz.  

2020 iMac serisinde beklenen diğer bir değişikse Apple ’ın hız bakımından oldukça geride kalan Fusion Drive sürücüsü yerine T2 güvenlik yongasına sahip NVMe SSD ’ye geçecek olması. bununla birlikte firmanın yeni iMac ailesinde AMD kadar üretilen Navi GPU grafik işlem birimini kullanması bekleniyor. iMac ailesinde yapılması beklenen bu değişikliklere yönelik haberlerin uzun süredir internette dolaştığını da belirtelim.  

Daha büyük ekranlı bir iMac gelebilir:

iMac

Daha evvelden, ABD merkezli teknoloji devinin daha yerinde fiyatlı bir 23 inç iMac tanıtacağı iddia edilmişti. Bunun, Sonny Dickson ’ın paylaşımından yola çıkarak doğru olabilme ihtimali var. Buna ek olarak işyeri daha büyük ekrana ve daha zinde özelliklere sahip yeni bir iMac de tanıtabilir. Ortaya atılan birçok bahis ve söylentiye karşın nihai sonucu 22 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan etkinlikte göreceğiz. Bildiğiniz üzere bu tarih, Apple ’ın Dünya Geliştiriciler Konferansı ’na dikkat çekici ediyor.  

Apple ’ın son zamanlarda kullanmaya başladığı tasarım dili ve firmanın yeni amiral gemisi iPhone 12 ’de de bu tasarımı kullanma ihtimali hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.  

Hakkında admin

Check Also

Teknolojik Alım Gücünün Giderek Düştüğünü Gösteren 30 Bin Kişilik Anket Sonucu

Teknolojik Alım Gücünün Giderek Düştüğünü Gösteren 30 Bin Kişilik Anket Sonucu

Özellikle pandeminin etkisi ile sahip olduğumuz bilgisayar ya da akıllı telefonların hayatımızdaki önemi arttı. Artık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir