Anasayfa / Genel / Amazon, Yüzüklerin Efendisi Dizisi İçin “Kısa, Tüylü ve Korkak Görünümlü” Oyuncular Arıyor

Amazon, Yüzüklerin Efendisi Dizisi İçin “Kısa, Tüylü ve Korkak Görünümlü” Oyuncular Arıyor

Amazon ’un Yüzüklerin Efendisi evreninde çekeceği yeni dizi için acayip bir duyuru verildi. Dizi için yeni oyuncular arayan Amazon, oyuncu kriterleri aralarında kısa boylu, akne izleri olan, ürkek görünümlü bir yüz arıyor. BGT yetenek ajansının bir Facebook reklamıyla açıkladığı kriterler son derece garip görünüyordu. Az Kalsın istenildiğinde çıkarılabilen göze sahip olan insanları arayan ajans, Yüzüklerin Efendisi ’nde oynayacak cüce, ork, goblin gibi türlerde bu oyuncuları kullanacak. 

Muhakkak dizide oyuncu olmanız için bir takım kriterlere de ihtiyaç var. Başta bir Yeni Zelanda vatandaşı veya Yeni Zelanda ’da çalışma vizesi şartı koşan ajans, bu şartları karşıladıkları takdirde o kadar çok oyuncuyu Yüzüklerin Efendisi ’nde oyuncu olarak çalıştıracak. 

BGT Yetenek Ajansı ’nın Yüzüklerin Efendisi dizisi için aradığı bazı kriterlerde çift cinsiyetli erkek ve kadınlar, her yaştan ve etnisiteden kıllı halk, uzun ve kıvrak dansçılar, hokkabazlık yapabilen uzun bacaklı sirk sanatçıları, sıradan görünümlü bisikletçiler, her yaştan Avrasya halkı, her yaştan kızıl ve büyük kafaya sahip insanlar, doğal kızıl saçlı, beyaz saçlı ve bol çilli halk yer alıyor. Yüzüklerin Efendisi ’nin dünyasına baktığımızda o kadar fazla ayrı sınıftan canlı yer alıyor. Bu canlıların ise maddesel görünüşü farklılık gösteriyor. Hal böyle olunca da oyuncu seçimleri de sıradan dizi veya filmlere göre çeşitlilik gösterebiliyor. 

Önceki Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinde cüce gibi karakterlerin detaylı makyajlarla karakterlerine büründüğünü görmüştük. Dizide de benzer makyajlarla karşılaşacağız, ancak daha uzun süreli çekimler olacağı için bu tarz bir oyuncu seçimi olabilir.

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir