Anasayfa / Genel / Amazon Türkiye’den İlk Siparişe Özel Ücretsiz Kargo Fırsatı

Amazon Türkiye’den İlk Siparişe Özel Ücretsiz Kargo Fırsatı

Milyarder girişimci Jeff Bezos ’un sahibi olduğu dünyanın en büyük e-ticaret platformu Amazon, Türkiye ’deki online alışveriş pazarında öne çıkabilmek için önemli bir çaba sarf ediyor. Geçtiğimiz yılın ekim ayında Türkiye’deki satıcılara lojistik hizmeti vermeye başlayan şirket, derhal de müşterilerini yakından ilgilendiren bir kampanya ile karşımıza çıktı.

Bünyesinde öbür kategorilerinden yüz binlerce ürün bulunan Amazon.com.tr, bugünden itibaren ilk önce alışveriş yapacak olan müşterilerine özel ücretsiz kargo hizmeti sağlayacağını açıkladı. Ürünlerin detay, sepet ve ödeme sayfalarında teslimat seçeneği olarak belirtilmiş yeni hizmet, mahsul limiti olmaksızın yeni müşteriler tarafından birincil siparişlerde kullanılabilecek.

İlk siparişe özel ücetsiz kargo hizmeti, sadece Amazon.com.tr kadar satılan ve gönderilen ürünlerde geçerli olacak

amazon türkiye

Bu noktada önemli bir detayı belirtmekte avantaj var. İlk siparişe özel bedava kargo hizmeti, sadece Amazon.com.tr göre satılan ve gönderilen ürünlerde geçerli olacak. Ek olarak, laf konusu kampanyanın sadece Standart Teslimat seçeneğinde geçerli olacağını, Benzer Gün Teslimat ve Ekspres Teslimat seçenekleri için seçim edilemeyeceğini de söylemiş olalım. 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, daha önce Amazon.com.tr veya Türk KOBİ ’ler kadar satılan herhangi bir ürünü satın almış kişiler bu tekliften faydalanamayacak. Kampanyadan faydalanarak verilen siparişler, teslimat gerçekleştirilmeden önce iptal edilirse, bedava kargo teklifi bir sonraki siparişte tekrardan geçerli olacak. 

Siparişler, teslimat gerçekleştirilmeden iptal edilirse, bedava kargo teklifi bir sonraki siparişte tekrardan geçerli olacak

amazon ücretsiz teslimat

Amazon.com.tr’den yapacağınız ilk alışverişte geçerli olan ücretsiz kargo fırsatı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için burayı ziyaret edebilirsiniz. Similar Web verilerine tarafından, Amazon Türkiye ’nin aylık ziyaretçi sayısı 8.47 milyon. Siteyi ziyaret eden kullanıcıların ortalama geçirdikleri zaman ise 2 dakika 39 saniye. 

Hakkında admin

Check Also

DOOM, Bu Sefer de Minecraft Koyunları Üstünde Oynandı [Video]

DOOM, Bu Sefer de Minecraft Koyunları Üstünde Oynandı [Video]

İlk olarak 2011 yılında PC’ye çıkan ve daha sonra yakaladığı devasa popülarite sayesinde neredeyse oyun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir