Anasayfa / Genel / Akıllı Telefonlar İçin En İyi 15 Duvar Kağıdı Uygulaması

Akıllı Telefonlar İçin En İyi 15 Duvar Kağıdı Uygulaması

İster iOS ister Android işletim sistemine sahip olsun, bütün zeki telefonların kendilerine ait bir duvar kağıdı galerisi var ama duvar kağıdı niçin size özel olmasın? Zeki telefonunuzun belli başlı ekranını kendinizin veya sevdiklerinizin fotoğrafıyla süsleyebileceğiniz gibi özel olarak geliştirilen duvar kağıdı uygulamalarını da kullanabilirsiniz. 

Google Play ve App Store üzerinden zahmetsizce ve bedava bir şekilde akıllı telefonlarınıza indirerek kullanabileceğiniz böylece fazla bambaşka duvar kağıdı uygulaması var. Duvar kağıdı uygulamalarının sunduğu kaliteli görselleri kullanarak akıllı telefonunuzu size özel bir hale getirebilirsiniz. Sizin için başvuru marketlerinde bulabileceğiniz en iyi 15 duvar kağıdı uygulamasını listeledik ve öne meydana çıkan özelliklerini anlattık.

En iyi 15 duvar kağıdı uygulaması:

Walli Zedge 4K Wallpapers Black Art Wallpaper Backdrops Unsplash  Everpix Duvar Kağıtları HD 4K Edge Lighting Colors DopeWalls Vellum Wallpapers Papers.co Unique Wallpaper Walpy Resplash

Walli

duvar kağıdı

Walli, ayrıca App Store keza de Google Play üzerinden ulaşabileceğiniz HD duvar kağıtları sunan bir mobil tatbik. Sanatkâr sanatçılar göre özenle hazırlanan görselleri diğer bir yerde bulamazsınız. 700 binden artı kişinin bedava olarak indirdiği duvar kağıdı uygulaması, kullanılan görsellerin sahiplerine telif ücreti ödüyor. Bu Nedenle sanatçılara takviye olmuş oluyorsunuz.

WalliİNDİR WalliİNDİR

Zedge

duvar kağıdı

Bugüne değin 8 milyondan pozitif indirme sayısına ulaşan Zedge, ayrıca duvar kağıdı keza de zil sesi uygulaması olarak hizmet veriyor. Başvuru Formu üzerinden milyonlarca yüksek kaliteli duvar kağıdına ulaşabilirsiniz. Zedge ’de bulunan görselleri esas ekranda ya da kilit ekranında faydalanma durumuna kadar düzenleme şansınız da var.

ZedgeİNDİR ZedgeİNDİR

4K Wallpapers

duvar kağıdı

4K Wallpapers, 4K görüş kalitesinde duvar kağıtları sunan başarılı mobil uygulamalardan bir tanesine. Düşük başvuru formu boyutu doğruca zeki telefonunuzun depolama alanını doldurmadan neşeyle kullanabilirsiniz. 10 binden pozitif 4K görünüm kalitesinde görsel sunan gerçekte bununla birlikte canlı duvar kağıtları da kullanıcıları bekliyor.

4K WallpapersİNDİR

Black Art Wallpaper

duvar kağıdı

Siyahın zarafeti ile enerjik imgelerin birleştiği, heyecanlandıran görseller sunuyor Black Art Wallpaper. Otomatik duvar kağıdı değiştirici özelliği doğru hiç uğraşmadan uygulamanın sizin için yeni görseller sunmasını sağlayabilirsiniz. O Kadar fazla farklı temaya sahip, alımlı görselleriyle öne meydana çıkan bir duvar kağıdı uygulaması.

Black Art WallpaperİNDİR

Backdrops

Backdrops, keşfet bölümüyle öne meydana çıkan duvar kağıdı uygulamalarından bir tanesi. Uygulamanın keşfet bölümünde onlarca bambaşka temada, yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları bulabilirsiniz. Sadece duvar kağıdı indirmekle kalmayın, kendi çektiğiniz fotoğrafları ya da hazırladığınız görselleri uygulamaya yükleyerek diğer kullanıcıların sizi keşfetmesini sağlayın.

BackdropsİNDİR

Unsplash 

duvar kağıdı

App Store başvuru formu mağazasından bedava olarak indirebileceğiniz Unsplash duvar kağıdı uygulaması üzerinden 1,5 milyondan pozitif yüksek çözünürlüklü görsele ulaşabilirsiniz. Öbür mobil uygulamalarla senkronize olarak kullanabileceğiniz Unsplash ’teki duvar kağıtları hem iPhone keza de iPad ekranlarınızın vazgeçilmezi olacak.

UnsplashİNDİR

Everpix

duvar kağıdı

Everpix duvar kağıdı uygulaması her gün güncellenen, geniş görsel arşiviyle uyarı çekiyor. Onlarca ayrı tema içerisinden seçtiğiniz duvar kağıtlarını ekran boyutunuza göre zahmetsizce düzenleyebilirsiniz. HD ve 4K görüntü kalitesinde yüzlerce görsel arasından mutlaka sizi yansıtacak bir duvar kağıdı bulacaksınız.

EverpixİNDİR

Duvar Kağıtları HD 4K

duvar kağıdı

Duvar kağıtları HD 4K duvar kağıdı uygulaması, zeki telefonunuzun sunduğu renk paletinden en başarılı şekilde yararlanan uygulamalardan bir parça başına. Her gün yenilenen duvar kağıdı arşivindeki görsellerin yüksek nitelikli detaylarına hayran kalacaksınız. Duvar kağıtlarına farklı filtreler ekleyerek dilediğiniz gibi özelleştirme şansınız da var.

Duvar Kağıtları HD 4KİNDİR

Edge Lighting Colors

duvar kağıdı

Edge Lighting Colors, size bir duvar kağıdı uygulamasından fazla daha fazlasını sunuyor. Dilekçe tamamen akıllı telefonunuza kendinizi uzay çağında yaşıyormuş gibi hissedebileceğiniz ekran kenarı renkleri ekleyebilirsiniz.. Farklı şekil ve desenlere sahip kenar renkleri, batarya ömrünüzü de tüketmiyor. 

Edge Lighting ColorsİNDİR

DopeWalls

duvar kağıdı

DopeWalls, her gün güncellenen geniş duvar kağıdı arşiviyle uyarı çekiyor. Yirmiden artı kategori arasından herkes 4K görüntü kalitesinde olan binlerce görsel bulabilirsiniz. Seçtiğiniz duvar kağıtlarını kolayca özelleştirebilir, düzenleyebilir, favorilerinize ekleyebilir ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

DopeWallsİNDİR

Vellum Wallpapers

duvar kağıdı

Özel renk skalası, yüksek görüş kalitesi ve devamlı güncellenen duvar kağıdı arşiviyle uyarı çeken bir uygulama Vellum Wallpapers. Uzun vakit ekrana bakmaktan yorulan gözleri dinlendirmek için özel duvar kağıtları sunan başvuru, seçtiğiniz görselleri kolayca düzenlemenize de yardımcı oluyor.

Vellum WallpapersİNDİR

Papers.co

duvar kağıdı

Bugüne kadar 500 binden pozitif indirilen Papers.co duvar kağıdı uygulaması, kullanıcılardan geçer not almış durumda. Tatbik, her gün güncellenen duvar kağıdı arşivi ve aradığınız her türlü temayı bulabileceğiniz geniş kategorileriyle dikkat çekiyor. Basit kullanılır arayüzü ile bu başvuru formu vazgeçilmezlerinizden olacak.

Papers.coİNDİR

Unique Wallpaper

duvar kağıdı

Unique Wallpaper, kendini en fantastik görselleri kullanıcıya sunmaya adadığını söyleyen bir duvar kağıdı uygulaması. Enerjik yükleme algoritması baştan sona uygulamayı kullanırken pil ömrünüzü tükenmiyor ve minimum internet harcaması yapıyorsunuz. Unique Wallpaper uygulamasında, sanatçı sanatçılar tarafından özel olarak hazırlanan görseller sizi bekliyor.

Unique WallpaperİNDİR

Walpy

duvar kağıdı

Walpy duvar kağıdı uygulaması kendine özgü bir alarm sistemi kurmuş. Bu alarm sistemi doğruca sizin belirlediğiniz günün bir saatinde karşınıza daha önce hiç görmediğiniz, yüksek kaliteli bir duvar kağıdı çıkarıyor. Akıllı telefonunun ekranını şenlendirmek isteyenler için başarılı bir duvar kağıdı uygulaması.

WalpyİNDİR

Resplash

duvar kağıdı

Duvar kağıdı uygulamaları arasında en geniş görsel arşivi sunduğunu söylen Resplash, kullanıcılarına 1 milyon 200 binden pozitif duvar kağıdı seçeneği sunuyor. Otomatik duvar kağıdı seçme özelliği ile her gün karşınıza daha önce hiç görmediğiniz bir görsel çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kullanım koyu renkler üstüne oluşturduğu temalarıyla uyarı çekiyor.

ResplashİNDİR

Sizin için uygulama mağazalarında bulabileceğiniz en iyi 15 duvar kağıdı uygulamasını listeledik. Listedeki uygulamalar arasından size en yerinde olanı seçerek zeki telefon ekranınızı canlandırmaya başlayabilirsiniz. Favorilerinizden olan bir duvar kağıdı uygulaması varsa yorumlarda paylaşmayı unutmayın. 

Hakkında admin

Check Also

iPhone 12 Pro'da 5G ile Çalıştığında Çok Sıkıntı Çıkaracak Bir Batarya Sorunu Keşfedildi

iPhone 12 Pro’da 5G ile Çalıştığında Çok Sıkıntı Çıkaracak Bir Batarya Sorunu Keşfedildi

Apple’ın geçtiğimiz haftalarda tanıttığı iPhone 12 serisi şu sıralar en fazla konuşulan konular arasında olmaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir