Anasayfa / Genel / Ağustos Ayında Çıkacak Olan Surgeon Simulator 2 İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Ağustos Ayında Çıkacak Olan Surgeon Simulator 2 İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Oyun dünyasının popüler oyun türlerinden bir her birine de simülasyon oyunları. Çiftçilikten tır şoförlüğüne dek çoğu şeyi simüle edebildiğimiz bu oyun türünün örneklerinden bir tanesine de Bossa Studios ’un elinden meydana çıkan Surgeon Simulator olmuştu.

2013 yılında meydana çıkan ilk Surgeon Simulator, Metacritic ’te sıradan notlar alsa da Steam ’deki incelemeleri “çok olumlu” olmuştu. Dolayısıyla birincil Surgeon Simulator oyunu için kendi kitlesini oluşturmayı başaran bir oyundu diyebiliriz.

Surgeon Simulator 2 geliyor

Yine Bossa Studios ’un elinden çıkan Surgeon Simulator 2 için bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan tanıtım videosuna tarafından oyun, ağustos ayında PC için Epic Games Store ’da çıkış yapacak. Yukarıdan izleyebileceğiniz tanıtım videosundan da görebileceğiniz üzere Milo, Heather, Penny ve Kamal gibi oynanabilir karakterler bulunuyor. Ayrıca Bob da yeni oyunla geri dönüyor.

Tanıtım videosundan da görülebileceği üzere dört oyunculu co-op oynanış desteği bulunurken keza Quickplay (Çabuk oyun) seçeneğiyle de diğer oyuncularla seri bir şekilde eşleşilebiliyor. Hastaneyi de düzenleyebildiğiniz oyunda dekorasyon için öbür mobilyaları seçebiliyorsunuz.

Orijinal oyunun hayranları, Surgeon Simulator 2 ’de de bir hayli eğlenecek gibi duruyor. Oyun, şu lahza Epic Game Store ’da ön siparişe açık durumda. Oyunun standart sürümü 39 TL, deluxe sürümü ise 69 TL ’den ön sipariş olarak verilebiliyor.

Surgeon Simulator 2 teçhizat özellikleri

surgeon simulator 2

En Düşük:

İşletim sistemi: Windows 10 – 64 bit İşlemci: Intel Core i5-4670 RAM: 8 GB Ekran kartı: GTX 770 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 10 GB

Önerilen:

İşletim sistemi: Windows 10 – 64 bit İşlemci: Intel Core i5-4670 RAM: 8 GB Ekran kartı: GTX 770 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 10 GB

Hakkında admin

Check Also

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Küresel iklim değişikliği tüm dünyayı etkilemeye devam ederken Güney Afrikalı bilim insanları, küresel iklim değişikliğinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir