Anasayfa / Genel / Acun Ilıcalı, Bugün 23.30’da Dünya Instagram Canlı Yayın Rekorunu Kırmayı Deneyecek

Acun Ilıcalı, Bugün 23.30’da Dünya Instagram Canlı Yayın Rekorunu Kırmayı Deneyecek

Ünlü televizyoncu ve sunucu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Survivor Gönüllüler takımıyla Instagram üzerinden naklen yayın yapmıştı. Yoğun alaka gösterilen bu yayın, anlık olarak 1 milyon izleyici sayısını aşmış ve Türkiye ’deki en fazla izlenen Instagram canlı yayını olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan bu olayın peşinde Acun Ilıcalı, derhal Instagram ’da yeni bir rekor kırmayı hedefliyor. Ilıcalı ’nın bu seferki hedefi, daha önceleri rapçi Tekashi69 ’a ait olan 2 milyon anlık izleyici sayısını devretmek. Rekor kırılırsa bir kutlama partisi düzenleneceğini söyleyen ünlü isim, bu partiye Survivor yarışmacılarından Cemal Can ’ın DJ ’lik yapacağını da açıkladı.

Acun Ilıcalı ’nın Instagram ’daki canlı yayın rekoru denemesi ne zaman?

Acun Ilıcalı ’nın Instagram ’da yeni bir rekor denemesi yapacağını duyurması üzerine Google ’da en fazla aratılan sorulardan biri “naklen yayın ne vakit?” oldu. Ünlü televizyoncu tarafından yapılan açıklamaya göre rekor denemesi, Ramazan Bayramı ’nın 2. gününde saat 23.30 ’da başlayacak.

Yani bugün 23.30 ’da başlayacak olan Instagram canlı yayınında, Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmacıları yer alacak. Canlı yayında bizleri neler beklediğinin cevabını ise hemen şimdi bilmiyoruz.

Instagram canlı yayın rekoru, meşhur rapçi Tekashi69 ’a ait:

Instagram rekor

İçinde bulunduğumuz mayıs ayının başlarında meşhur rapçi Tekashi69, açtığı yayınla birlikte Instagram ’ın naklen yayın izleyici rekorunu kırmayı başarmıştı. 24 yaşındaki meşhur rapçinin hapis cezasından bahsettiği naklen yayın, anlık olarak 2 milyon kullanıcı göre izlenmişti.

Acun Ilıcalı ’nın bugün saat 23.30 ’da başlayacak canlı yayınında rekor kırılacak mı bilinmez. Canlı yayında rekor kırılırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yazımızı noktalamadan önce Acun Ilıcalı ’nın Instagram hesabına ulaşmak için buradaki bağlantıyı kullanabileceğinizi belirtelim.

Hakkında admin

Check Also

En Az Avengers Kadar Popüler Olacak 12 Yeni Marvel Dizisi Geliyor: Yayın Tarihleri, Karakterleri Konuları Açıklandı

En Az Avengers Kadar Popüler Olacak 12 Yeni Marvel Dizisi Geliyor: Yayın Tarihleri, Karakterleri Konuları Açıklandı

Marvel Sinematik Evreni’nin yeni Avengers filmleriyle yakaladığı devasa başarının ardından, Marvel yapımları modern sinema dünyasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir