Anasayfa / Genel / Acilen Epic Düşünsün: EA Access, Yakında Steam ’e Geliyor

Acilen Epic Düşünsün: EA Access, Yakında Steam ’e Geliyor

Electronic Arts, geçtiğimiz yılın ekim ayında yaptığı açıklamada değişik oyunların Steam ’e geleceğini açıklamıştı. Respawn ’ın Star Wars Jedi: Fallen Order oyunuyla başlayan işlem, Dragon Age: Inquisition gibi yapımlarla devam etti. 

belli ki iki dev arasındaki meslek birliği bu kadarla da kalmayacak. Yeni EA oyunları Steam ’e eklenecek. Ayrıca EA Access de yakın zamanda Steam ’e eklenebilir. En azından şimdilik firmaların paylaşımlarından görülenler bu şekilde.

Steam ’de EA Access:

ea access

Elimizdeki bilgilerde, yakında EA Access ’in Steam ’e geleceğine dair bilgiler olsa da bu tarihin ne kadar yakında olduğu konusunda emin bir data yok. 11 Haziran ’da yapılacak olan EA Play Live 2020 etkinliğinde konuyla ilgili yeni bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.

EA Access şimdi Xbox One ve PS4 kullanıcıları kadar kullanılabiliyor. Ayrıca bilgisayarda da bu hizmeti uygulamak mümkün. Origin üzerinden erişilen hizmetin iki farklı versiyonu bulunuyor. Daha temel bir versiyon olan Basic’te, farklı alanlara yönlendirilmiş oyunlara ve üçüncü parti yapımlara erişim olası oluyor. Premier paketteyse daha artı oyun bulunuyor ve yeni oyunlara dünyanın geri kalanından bir hafta önce erişim şansı sunuluyor.

EA, yeni oyunları haftaya tanıtacak:

ea access

Electronic Arts, bir hafta daha sonra gerçekleştireceği EA Play Live 2020 etkinliğinde yeni oyunlarını da tanıtacak. Etkinlikte FIFA 21, Madden NFL 21 ve diğer oyunları görmemiz bekleniyor. Bu oyunların Origin ile Steam ’e benzer anda çıkıp çıkmayacağıysa bilinmiyor. 

Son dönemde oyun pazarı epeyce karışmış durumda. EA ile Steam iş birliği yapıyor; Epic Games ise kendi platformuna insanları sürüklemek için peş peşe bedava oyunlar veriyor. Bu sürecin kazananı çoğunlukla oyuncular olacak gibi gözüküyor. EA Access ’in Steam ’e gelmesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Hakkında admin

Check Also

Microsoft'tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft’tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft, Xbox kullanıcıları için Black Friday indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında birçok oyun indirime girerken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir