Anasayfa / Genel / Açık Dünya Korsanlık Oyunu Sea of Thieves’e Özel Sunucu Desteği Gelecek

Açık Dünya Korsanlık Oyunu Sea of Thieves’e Özel Sunucu Desteği Gelecek

Açık dünyada korsanlık deneyimi sunan Sea of Thieves, geçtiğimiz ay Steam’e gelerek oyuncuları sevindirmişti. Mürettebatınızla ya da tek başınıza açık denizlerde maceralara atıldığınız oyunda eğlenmenin çoğu yolu var. yine de geliştirici Rare Ltd. korsanlara kendi eğlencelerini yaratmak için daha fazlasını sunmak üzere.

Özel sunucular, Sea of Thieves topluluğu tarafından sık sık istek ediliyordu ve bir süredir Rare’nin yol haritasında da yer alıyordu. Yakın gelecekte, içerik oluşturucular ve kalabalık gruplarını kapsayan bir alfa sürümde özel sunucular deneme edilecek. Özel sunucular, başlangıçta isteyenlerin önizleme yapılarını denemek için kaydolabileceği Insider programında kullanıma açılacak.

sea of thieves

Oyuncuların kendi dünyalarını yapı edebileceği özel sunucuların neler sunacağı hakkında fazla artı teferruat yok. Ancak oyuncuların gemi sayısını belirleyebileceği ve topluluğunu ağırlama etmek için bir kod oluşturabileceği belirtiliyor. Muhakkak özel oyunlarda korsanlar altın ya da itibar kazanamayacaklar. Yani özel sunucular Sea of ​​Thieves’i bir PvE oyununa dönüştürmeyecek.

Özel sunucuların ilk olarak kalabalık gruplarına verilmesinin nedeni, organize edecekleri turnuvalar ve etkinlikleri kolaylaştırmak için tasarlanmış olması. Sunucuların ücret karşılığı sunulacağı da belirtiliyor. Henüz bir rakam açıklanmasa da Rare, sunucuların Pirate Emporium‘dan satın alabileceğiniz isteğe emrindeki bir özellik olacağını söylüyor.

Hakkında admin

Check Also

Dünyanın İlk Elektronik Kağıt Tabanlı Esnek ve Renkli Ekranı Geliştirildi

Dünyanın İlk Elektronik Kağıt Tabanlı Esnek ve Renkli Ekranı Geliştirildi

E Ink, 2016 yılının mayıs ayında yeni bir teknolojisini tanıtmıştı. Şirketin elektrikli mürekkep dünyasında çığır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir