Anasayfa / Genel / Acer, 360 Hz Yenileme Hızına Sahip Oyuncu Monitörü Predator X25’i Tanıttı

Acer, 360 Hz Yenileme Hızına Sahip Oyuncu Monitörü Predator X25’i Tanıttı

Bilhassa oyuncular açısından epeyce kayda değer bir yere sahip olan monitörler, günümüz teknolojisi bir uçtan bir uca oldukça artı yol aldı. Bu kapsamda, üreticiler de monitörlere gereken önemi veriyor. Bu üreticilerden biri olan Acer, enerjik özellikleriyle birçok kişinin aklını başından alacak yeni monitörü Predator X25’i tanıttı. Gelin bu oyun canavarı monitöre biraz daha yakından bakalım.

Birçok açıdan göz dolduran monitörün en sinyâl özelliğinin 360 Hz ekran yenileme hızı olduğunu söyleyebiliriz. Günümüzün rekabetçi oyuncuları için oldukça yüksek bir ekran yenileme hızı olan 360 Hz’in yanı sıra Predator X25, taşıdığı özelliklerle FPS oyuncularının hayalindeki monitör konumuna gelmeyi başarıyor. 

Predator X25, ekran çözünürlüğü konusunda bir arz geri kalıyor:

360 Hz acer monitör

Predator X25, ekran çözünürlüğü konusunda diğer üst seviye oyuncu monitörlerine tarafından bir arz geride kalıyor. Acer’ın yeni canavarının sunduğu 1920 x 1080 çözünürlüğün 1440p’ye varan çözünürlük sunan muadillerine göre düşük olması, bazı oyuncular için büyük bir dezavantaj olsa da FPS oyuncuları için yüksek ekran onarım hızı, çözünürlükten daha önemli olarak görülüyor.

Ekran yırtılmalarını ortadan kaldırarak epeyce güzel bir oyun deneyimi sunan Predator X25, NVIDIA G-SYNC teknolojisini de destekliyor. Monitör, bunlarla birlikte sensörlerinin ortamdaki ışık miktarını tespit etmesini ve oyun için en yerinde parlaklığı sunmasını karşılayan AdaptiveLight teknolojisi gibi birçok göze hitap eden özelliği bünyesinde bulunduruyor.

Ergonomik eğime sahip dâhili stand, monitörle birlikte oyuncuların kullanımına sunuluyor. Donanım açısından kullanıcıları hoşnut etmesi beklenen monitörün tasarımı da birçok kişiden tam puan almayı başarıyor. Predator X25, şık siyah tasarım ve RGB aydınlatmanın yanı sıra uzun süre ekran başından kalkmayan kullanıcılara dostça bir öğüt vermesiyle de alaka çekiyor. Monitörün fiyatlandırması ve ne zaman çıkacağıysa demin kayıtlı değil.

Hakkında admin

Check Also

Efsane Cuma İstatistikleri Paylaşıldı: Bu Yıl Alışveriş Rekoru Kırıldı

Efsane Cuma İstatistikleri Paylaşıldı: Bu Yıl Alışveriş Rekoru Kırıldı

Kasım ayı, ilk gününden son gününe kadar neredeyse her yerde indirimlerin yapıldığı bir ay olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir