Anasayfa / Genel / 5,4 İnç Ekrana Sahip iPhone 12, 4,7 İnçlik iPhone SE ’den Daha Küçük Olacak

5,4 İnç Ekrana Sahip iPhone 12, 4,7 İnçlik iPhone SE ’den Daha Küçük Olacak

Apple ’ın bu sene 4 yeni iPhone 12 modeli tanıtması bekleniyor. Yeni serinin antre seviyesi olarak nitelendirebileceğimiz sürümün ise geçtiğimiz aylarda tanıttığı iPhone SE modeline benzer bir şekilde 5,4 inçlik bir ekrana sahip olması bekleniyor. Bu özel minik telefon, ortaya meydana çıkan bilgilere göre iPhone SE ’den daha kompakt bir aygıt olarak karşımıza çıkacak. 

iPhone SE 2020 ’nin 4,7 inçlik minik bir ekranı var. 399 dolardan satılan telefon, bu yerinde fiyatına rağmen Apple ’ın amiral gemisi yonga setlerine sahipti. Bu da haliyle müşterileri fazlasıyla memnun etmişti. Telefonun yeni cihazlardan ayrı olarak daha alçak kısımda yer alan somut parmak izi okuyucusu ise telefonun ekranına rağmen daha büyük olmasına neden oluyordu.

Apple üstüne çektiği videolarla ün kazanan EverythingApplePro isimli YouTube kanalı, Apple ’ın yeni kompakt telefonu olması beklenen 5,4 inçlik iPhone 12 ’yle ilgili fikir kazanmamızı sağlayacak bir video paylaştı. Yeni iPhone ’un CAD tabanlı görüntüsünün boyutuna yerinde maketiyle iPhone SE 2020 ’yi kıyaslayan YouTuber, 4,7 inçlik iPhone SE ’nin 5,4 inçlik iPhone 12 ’den fiziksel olarak daha büyük olduğunu gösterdi.

Hakkında admin

Check Also

"Deli mi Ne?" Şimdi de Dolandırıcılık İddialarıyla Gündemde

“Deli mi Ne?” Şimdi de Dolandırıcılık İddialarıyla Gündemde

Daha önce İstanbul’da düzenlenen Liverpool-Chelsea Süper Kupa maçında sahaya atlayarak tepki toplayan ve hakkında 3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir