Anasayfa / Genel / 3D Platform Oyunu Demon Turf PC, Nintendo Switch ve Xbox Series X İçin Duyuruldu

3D Platform Oyunu Demon Turf PC, Nintendo Switch ve Xbox Series X İçin Duyuruldu

Demon Turf, 3D platform oyunlarını sevenler için şeytani kahramanlara sahip bir oyun olarak IGN’in Summer of Gaming etkinliğinde yayınlanan bir fragmanla duyuruldu. Slime-san’ın yapımcısı Fabraz kadar geliştirilen oyun; PC, Nintendo Switch ve Xbox Series X için gelecek.

3 boyutlu olarak tasarlanan renkli bir dünyada 2D karakterler sunan oyunda, Demon Turfs’ı ele geçirme ve Demon Queen olma yolunda ilerleyen Beebz’e katılacaksınız. Oyunda platform becerilerinizi sergilerken, her biri kendi liderlerine sahip çetelerle savaşacak ve İblis Kral’la yüzleşeceksiniz.

Demon Turf’te İblis Kraliçesi olmaya çalışan bir karakteri oynayacaksınız

demon turf

Demon Turf’un kahramanı Beebz, her ne değin küçük bir çocuk gibi görünse de hemen hemen bin yaşında “genç” bir şeytan. Beebz, oyundaki bütün liderinin poposuna tekmeyi basarken, İblis Kraliçesi olmak için çaba verecek. İblis Beebz, rengarenk bir dünyayı keşfederken, düşmanlarla savaşmak için sihirli güçlerini kullanacak.

demon turf

Kendine has bir ilerleme sistemi olan oyunda, denetim noktalarını öbür bir şekilde ele geçirerek istediğiniz yere yerleştirebileceksiniz. Bu Nedenle zorlu bölümlere daha hazırlıklı olacaksınız. Hem oyunda tabi görevlerin yanı sıra kuytu yerlerin ve hayret verici anların fotoğraflarını çekmekle görevlendirildiğiniz Photo Hunt modu gibi öbür zorluklar da var. ya da yalnızca eğlenmek için fotoğraf ve selfie çekip sosyal medyada paylaşabileceksiniz.

Demon Turf, her şey planlandığı gibi giderse 2020 sonunda veya 2021’in başlarında piyasaya sürülecek. Oyunun bambaşka dünyasına, karakterlerine ve oynanışına daha yakından görmek için aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz.

Demon Turf fragman

Hakkında admin

Check Also

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam’in her sene düzenli olarak yaptığı indirimler, ülkemiz dahil tüm dünyada ilgiyle takip ediliyor. PC …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir