Anasayfa / Genel / 24 Yaşındaki Bir Adam, TikTok Videosunda Böcek İlacı İçip İntihar Etti

24 Yaşındaki Bir Adam, TikTok Videosunda Böcek İlacı İçip İntihar Etti

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıyla yoluna sürekli TikTok platformu, eğlenceli içeriklerin yanı sıra ara sıra epeyce acayip ve üzücü şeylere de konut sahipliği yapabiliyor. Hindistan ’da yaşanan son olay da bu duruma bir misal. Gelen haberlerde Hindistan ’da yaşamış Dhananjay isimli 24 yaşındaki bir adamın TikTok videosu esnasında haşere ilacı içerek intihar ettiği bildirildi. Genç adamın video sırasında vefat hissinin nasıl bir şey olduğunu kavramak için intihar ettiği söylendi.

Şok edici durum, geçtiğimiz cumartesi günü Hindistan ’ın Karnataka eyaletindeki Tumkur bölgesinde bulunan Koratagere kasabasında meydana geldi. Aktarılan bilgilere tarafından koronavirüs salgını sebebiyle işini yapmakta güçlük çeken Dhananjay isimli genç adam, annesiyle yaşadığı küçük tartışmadan sonra bir şişe böcek ilacı aldı. Kısa bir TikTok videosu kaydeden genç adam, videoda vefat hissini merak ettiğini ve kendini öldürmeye çalışacağını söyledi.

Genç adam hayatını kaybetti:

tiktok

Haşere ilacı içerek intihar eden genç adam, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti ve olayla ilgili soruşturma açıldı. Genç adamın daha önce de bisikletini bir ağaca sürerek intihar etmeye çalıştığı ortaya çıktı. Polisin aktardığına göre Dhananjay isimli adam, bu kazayı ufak sıyrıklarla atlatarak hayatta kalmayı başardı. Bu kazadan sonradan ailesi ve arkadaşları tarafından böyle riskler almaması konusunda uyarılan genç adam onları dinlemedi.

TikTok hesabında 400 ’den fazla takipçisi yer alan adamın bu stil eylemleri sürdürdüğü ve yeniden sosyal ağ platformunda ölümü deneyimleme arzusunu dile getirmeyi sürdürdüğü söylendi. Genç adamın köyündeki komşuları, Dhananjay ’ın ölümünden 4 ay önce evlendiğini ve koronavirüs salgını yüzünden işleri etkilenenince psikolojik olarak kötü duruma geldiğini aktardı. Olayla ilgilenen polisler de adamın annesini intihar tehditleriyle ödünü koparmak istediğini ve o yüzden bu stil bir işe kalkıştığını fakat sonucun kötü olduğunu dile getirdi.

Hakkında admin

Check Also

İşlemci ve Ekran Kartında Yaşanan 'Darboğaz' Sorunu Nedir, Nasıl Kontrol Edilir?

İşlemci ve Ekran Kartında Yaşanan ‘Darboğaz’ Sorunu Nedir, Nasıl Kontrol Edilir?

Eğer yüksek performans veren bir oyuncu bilgisayarına sahipseniz, daha yeni ve daha iyi bir ekran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir