Anasayfa / Genel / 22 Gencin Gönüllü Olarak Yazdığı ‘Uzaydan ’ Dergisinin Yeni Sayısı, Ücretsiz Olarak Yayımlandı

22 Gencin Gönüllü Olarak Yazdığı ‘Uzaydan ’ Dergisinin Yeni Sayısı, Ücretsiz Olarak Yayımlandı

Bilim yayınlarını takip etmeyi sevenler, bu konuda ülkemizde sınırlı sayıda seçeneğe ulaşabiliyorlar. Haber siteleri dışında bilimsel bir konuyu, özellikle uzayla ilgili gelişmeleri detaylıca anlatan kaynakların sayısı çok çok az. Ancak 22 kişilik gönüllü yazar kadrosu ile Uzaydan Bilim Dergi, geçtiğimiz Nisan ayından bu yana zorlu bir görev üstleniyor ve ücretsiz sayılar ile uzay meraklılarına ulaşıyor. 

Uzaydan Bilim Dergi, Ağustos 2020 sayısını da ilk sayısı gibi ücretsiz olarak okurlara sunuyor. Ayrıca dileyen okurlar, dergiyi üreten ve aynı zamanda Uzaydan.com ’da gönüllü olarak çalışan ekibe maddi destek sağlayabiliyorlar. Derginin Ağustos sayısında ise hem güncel gelişmeler hem de kapsamlı konu başlıkları ile uzaya dair dolu dolu bir içerik sunuluyor. 

Tamamen ücretsiz olan Uzaydan Bilim Dergi Ağustos 2020 sayısında neler var? 

uzaydan bilim dergi

NEOWISE Kuyruklu Yıldızı Mars Kaşifleri Yola Çıktı Perseverance ’i Tanıyalım Acaba Uzay Kimin? Temmuz ’da Neler Oldu? Deniz Tanrısı Neptün Uzay Kampı Türkiye Uzaydan Bilgiler Yıldızların Oluşumu, Doğumu Voyager 2 ISS Uzay İstasyonu Karanlık Madde, Karanlık Enerji Uzaydan Galeri Ödüllü Bulmaca

Basılı dergi yayınlarına da geçiş yapmakta kararlı olan Uzaydan ekibi, bunun için kitle fonlama modeli ile okurlarından da destek bekliyor. Buradan üyelik açarak ekibe destek olabiliyor ve yeni sayılarında daha kaliteli içerikler üretmelerini sağlayabiliyorsunuz. Uzaydan Bilim Dergi ’nin ücretsiz Ağustos 2020 sayısına da buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Uzaylı İstilası Temalı 15 Kaliteli Bilim Kurgu Filmi

Uzaylı İstilası Temalı 15 Kaliteli Bilim Kurgu Filmi

1969 yılında aya ilk adımın atılması ile beraber uzaylı filmlerinde büyük bir artış yaşandı. En …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir