Anasayfa / Genel / 2021 Model Yeni Mercedes-AMG E63, Kısmen Kamuflajlı Şekilde Görüntülendi

2021 Model Yeni Mercedes-AMG E63, Kısmen Kamuflajlı Şekilde Görüntülendi

Geçtiğimiz mart ayında Mercedes-Benz, 2021 model E-Serisi Sedan ’ını ve 2021 AMG E53 Sedan araçlarını yeni görünümüne kavuşturdu. Oldukça şık ve dinç görünen bu iki model, Mercedes-Benz bünyesinde yer alan diğer araçların yanında eklendi.  

2021 E-Serisi AMG’nin tamamlanması için çıkması gereken son bir araba var. Bilhassa Mercedes-Benz hayranlarının da merakla beklediği o otomobil Mercedes-AMG E63. Markanın performans sınıfı olan AMG serisindeki en kuvvetli arabalardan biri olan E63 AMG ’nin görselleri ortaya çıktı. 

Mercedes-Benz, 2021 model Mercedes-AMG E63 arabasını duyurmaya hazırlanıyor:

mercedes amg e63

Yeni E63 AMG ’nin nisan ayında duyurulması bekleniyor. Hâlâ hakkında fazla fazla bir şey bilmediğimiz canavarın, önceki modelleri gibi olağanüstü bir performans sergileyeceğini tahminde bulunmak kuvvet yok. CarBuzz ekibi, yeni E63 AMG ’nin deneme esnasında çekilmiş görsellerini yayınladı. Fotoğraflar, oldukça şık gözüken aracın resmen tanıtılmadan önceki son görselleri olabilir.  

dış görünüş olarak E63, tanıtılan minik kardeşi E53 ’le aynı tasarım çizgilerine sahip. Ön tarafında bulunan her yerde planlanmış Panamerica adındaki ızgarası, düşey uzanan nikelaj kaplamalı çubuk görünümleriyle bize göz kırpıyor. çekici LED farlarla çevrelenen inşa, uzun farlarla birlikte çok iyi görünümüne kavuşmuş. 

mercedes amg e63

Yeni MBUX sistemiyle birlikte yeni AMG Performans direksiyonu da arabanın içine eklenmiş gözüküyor. Bunun, sürücünün ellerinin direksiyonda olduğundan belirli olan özel sensörleri de bünyesinde bulundurduğunu ekleyelim.  

Önceki modeli gibi yeni Mercedes-AMG E63, 4 litre çift turbo V8 ’den güç alacak. Benzer motoru kullanacağını düşündüğümüz yeni E63, 603 beygir gücüne sahip olacak. 9 ileri otomatik vitesle birlikte gelecek model, dört teker olacak. Çıkış tarihinin iyice açıklanmamasına karşın piyasaya sürülecek tarihin önümüzdeki aylarda açıklanması bekleniyor. 

Hakkında admin

Check Also

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

İnsanlığın uzayda kalıcı olarak attığı ilk adım olarak sayabileceğimiz Uluslararası Uzay İstasyonu, ilk olarak Kasım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir