Anasayfa / Genel / 2020 Sonunda PS5’e Gelecek Godfall’dan Yeni Bir Video Paylaşıldı

2020 Sonunda PS5’e Gelecek Godfall’dan Yeni Bir Video Paylaşıldı

Oyun deneyimini bir üst seviyeye çıkarak olan PlayStation 5’in piyasaya çıkmasına az bir süre kala, konsol için çıkacak oyunlar da netleşmeye başladı. Üzerindeki örtülerin perşembe günü kalkacağı konsol için çıkacak oyunlardan biri de Counterplay Games’in geliştiriciliğini üstlendiği Godfall. Bugün oyunun geliştiricisi, oyun tutkunlarını daha da heyecanlandırmak adına video yayınladı. 

Birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran fragmanda, Silvermane’e vurgu yapıldı. Videodan anlaşıldığı üzere Silvermane, oyuncuların seçebileceği 3 sınıftan biri olarak belirlenmiş. Bu üç sınıfın herkes, bambaşka Augment’ler kullanan Valorplate’e sahip olarak oyuna geliyor. Her ne değin derslik kişiselleştirmesini, yeteneklerini ve genel yapı çeşitliliğini nasıl etkiledikleri görülse de öteki Valorplate’ler oyunda mevcut olacak.

Oyun, Epic Games Store’da da yerini alacak:

Godfall

Godfall’un çıkışı için de perşembe gününü bekleyenler bir tedarik üzülebilir çünkü Counterplay Games’in yeni yapımının 2020’nin son aylarında gelmesi bekleniyor. Oyun, PlayStation 5 ile birlikte Epic Games Store’da da yerini alacak. Oyunun fiyatı hakkında henüz yapılan bir izah etme bulunmuyor; oyunun çıkmasına eksik bir vakit kala fiyat detayının da ortaya çıkacağı düşünülüyor.

Godfall, garip bir hikâye ele alıyor. Hikâye; Dünya, Alev, Su, Hava ve Ruh gibi kendi alemlerine sahip ögelerle fantastik dünyadaki yerini alıyor. Oyunda dünyanın sonu yakında olduğundan nedeniyle bununla baş etmeniz gerekecek. Bu engebeli mücadelede Knight ’s Order’a ihtiyacınız olabilir. Bu videoyla Silvermane’i tanıtan geliştirici, yakın zamanda ilave tanıtımlarla başka karakterleri de gün yüzüne çıkarabilir. 

İşte yayınlanan video:

2020’nin son aylarında raflardaki yerini alacak oyun hakkında bildiklerimiz şimdilik bunlarla sınırlı. Geliştirici, yeni videolar yayınlayarak diğer karakterlerin örtüsünü de kaldırdığı süre sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. 

Hakkında admin

Check Also

Facebook Hisseleri Bir Günde Yüzde 6 Değer Kaybetti

Facebook Hisseleri Bir Günde Yüzde 6 Değer Kaybetti

ABD merkezli sosyal medya devi Facebook’un hisseleri, gün içerisinde yaklaşık %6 düşüş yaşadı. Gün içerisinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir