Anasayfa / Genel / 2020 ’nin Geliştiricilere Özel İlk Anketi Başladı: iPhone 11 Dahil Böylece Fazla Armağan Verilecek

2020 ’nin Geliştiricilere Özel İlk Anketi Başladı: iPhone 11 Dahil Böylece Fazla Armağan Verilecek

Günümüzün en popüler mesleklerinden birisi olan geliştiriciliği icra etmek için bilişim dünyasına hakim almak gerekiyor. Küresel çapta bir meslek yapmak istiyorsanız, sektörün dünyada hangi dinamiklere tabi olarak döndüğünü de bilmeniz koşul. İşte bu bilgileri geliştiricilerden alıp tekrar geliştiricilere sunan SlashData, 2020 ’nin ilk anketini başlattı. 

Developer Economics ’e üye olarak anketi adamakıllı dolduran geliştiriciler, rapor tamamlandığında sektördeki son trendleri öğrenebilecekleri bir belge alacaklar. 4 Haziran – 10 Ağustos 2020 tarihleri aralarında katılıma açık olacak geliştiriciler anketine cümbür cemaat katılabilir. Bunun için aşağıdaki adımları peşine düşüp takip etmeniz yeterli.

developer economics

Developer Economics anketine nasıl katılabilirsiniz?

Adım #1: Buraya tıklayıp anket sayfasına gidin, Adım #2: Eğer bir Developer Economics üyesi değilseniz aza olun Üyeliğiniz varsa antre yapın, Adım #3: “Take the Survey” butonuna tıklayın Adım #4: Anketi doldurmaya başlayın.

Binlerce sektör çalışanından toplanacak anket verileri; mobil, masaüstü, IoT, AR ve VR, makine öğrenimi, veri bilimi, bulut teknolojileri ve oyun geliştiriciliği alanında SlashData kadar çözümleme edilecek. Analiz sonucuyle sektörel ve en aktüel trendler açık bir şekilde ortaya çıkacak. Netice raporu, ankete katılım karşılayan herkese gönderilecek. 

iphone 11

Developer Economics Survey Q2 2020 ödülleri:

Premium ödüller: iPhone 11 JetBrains ’in tüm ürünleri Oculus Quest 64GB Lisanslar:  SitePoint Premium Cloud Guru GitKreaken Pro Raywenderlich.com Aksesuarlar:  Seagate 5 TB harici değişmez disk Corsair K68 RGB Klavye BaseCode – Field Guide 20 dolar layık Amazon kuponu Değişik kitaplar Özel kalabalık ödülleri: Microsoft Surface Pro 7 dizüstü OnePlus 7T Amazon ’a özel Udemy kuponu Sürpriz DE kıyafeti Sürpriz DE aksesuarı

Developer Economics anketinin sonucunda verilecek ödüllerin toplam değeri 15 bin doları geçiyor. Bu sene daha bonkör bir ödül havuzu sunan SlashData, daha çok geliştiriciye ulaşmayı amaçlıyor. Siz de ankete yeralma ve ödülleri kazanma şansı yetişmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bol talih!

Hakkında admin

Check Also

28 Yıldır Okuyucularıyla Buluşan Optimum Dergisi'nin Kasım-Aralık 2020 Sayısı Çıktı

28 Yıldır Okuyucularıyla Buluşan Optimum Dergisi’nin Kasım-Aralık 2020 Sayısı Çıktı

Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Kulübü’ne (EMK) bağlı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir