Anasayfa / Genel / 2015 Yılında Geliştirilen Bir Dead Island 2 Sürümü Ortaya Çıktı

2015 Yılında Geliştirilen Bir Dead Island 2 Sürümü Ortaya Çıktı

2011 yılında PlayStation 3, XBOX 360 ve bilgisayar oyuncularının hemen yakında hatırlayacağı bir oyun piyasaya sürülmüştü: Dead Island. Eğlenceli ve aksiyon doymuş yapısıyla birçoğumuzun gönlünü alan yapımda bir zombi istilası esnasında tropik bir adada hayatta kalmaya çalışıyorduk.

Oyun çıktıktan 5 yıl daha sonra bu oyunu daha yüksek grafiklerde oynamak isteyenler için diğer taraftan Dead Island Definitive Edition isimli oyun çıkış yapmıştı. Bu oyun, Dead Island dünyasını daha güncel grafiklerle görmemize ihtimal veriyordu. Lakin oyuncuların beklentileri bu oyun yok, serinin devam oyunuydu.

2015’te geliştirilen bir sürüm ortaya çıktı:

dead island 2

Dead Island ’ın birincil oyununu oynayıp seven oyuncular, geliştirici stüdyo YAGER ’den ikinci bir oyun istiyordu. Bu oyun, söylenenlere göre uzun süredir geliştirilme aşamasındaydı. Ama yıllar geçti, sayaç 2021 ’e muhabere etmeye başladı oysa yeni oyundan hâlâ ses çıkmadı.

Ta ki bugüne dek. Twitter ’da dolaşan bir takım görüntülere göre Dead Island serisinin devam oyunu olacak Dead Island 2 ’nin 2015 ’te geliştirilen bir sürümü şu sıralar internette dolaşıyor. Bundan Başka bu sürümden ekran görüntüleri de alınıp paylaşılmaya başladı.

dead island 2

Yukarıda gördüğümüz görüntüler, Dead Island 2 ’nin 2015 yılında geliştirilen bir sürümünden gücenmiş. Tabii bu görüntülerin oyunun günümüzde nasıl gözükeceğini yansıtmadıkları epeyce apaçık. yine de Dead Island 2 ismini uzun bir sürenin arkasında tekrar duymak epeyce sevindirici bir haber.

Dead Island 2 orijinalinde YAGER tarafından geliştirilmeye başlansa da acilen Dambuster Studios kadar geliştiriliyor. Geçtiğimiz yılın mayıs ayında THQ Nordic, Dead Island 2 hakkında yakında bir şeyler duyacağımızı söylemişti. Ama bu sözün arkasında geçen 1 yıla rağmen hâlâ oyunla alakalı bir şeyler duyamadık.

Hakkında admin

Check Also

PlayStation 5'in Akılalmaz Yükleme Hızı Ortaya Çıktı [Video]

PlayStation 5’in Akılalmaz Yükleme Hızı Ortaya Çıktı [Video]

Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5‘i 12 Kasım tarihinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir