Anasayfa / Genel / 13 Reasons Why’ın Yıldızı Katherine Langford’lu Yeni Netflix Dizisi Cursed’dan İlk Fragman Geldi

13 Reasons Why’ın Yıldızı Katherine Langford’lu Yeni Netflix Dizisi Cursed’dan İlk Fragman Geldi

Kütüphanesindeki içerik yelpazesini istikrarlı olarak genişletmeye devam eden dijital yayınlama platformu Netflix, Kral Arthur efsanesinin yeni uyarlaması Cursed ’ün merakla beklenen resmi fragmanını yayınladı. 

Frank Miller ve Tom Wheeler‘ın, New York Times Fazla Satanlar Listesi’ne de giren aynı adlı meşhur resimli romanından esinlenilerek hayata geçirilen dizi, efsanevi sihirbaz Merlin ’i bulmak ve kadim bir kılıcı ayrılmak için karizmatik bir paralı asker olan Arthur ile meslek birliği yapan genç Nimue ’yi, nam-ı diğer Lady of the Lake ’i merkezine alıyor.

Netflix’in yeni dizisi Cursed, Frank Miller ve Tom Wheeler’ın benzer adlı resimli romanından uyarlandı

cursed

Fantastik türdeki seride Nimue karakterini, Netflix ’in sevilen orijinal dizisi 13 Reasons Why ’dan tanıdığımız Katherine Langford canlandırıyor. Keza Arthur olarak Devon Terrell, Merlin olarak Gustaf Skarsgård, Kral Uther Pendragon olarak Sebastian Armesto, Igraine olarak Shalom Brune-Franklin, Green Knight olarak Matt Stokoe, Peder Carden olarak Peter Mullan, Weeping Monk olarak Daniel Sharman ve Rahibe Iris olarak da Emily Coates ’i izleyeceğiz.

Tom Wheeler’ın kaleme aldığı Cursed romanının illüstrasyonlarını çizen Frank Miller, izleyicileri şahane bir dizinin beklediğini söyledi. Hikayenin heyecan verici bir meydan okumayı temsilcilik ettiğini gösteren meşhur çizgi roman sanatçısı, “gerçek bir rüya” olarak nitelendirdiği bu proje için Thomas Wheeler ile meslek birliği yapmaktan kibir duyduğunu açıklama etti. 

Inanılmaz dizinin 10 bölümden oluşan birincil sezonu, 17 Temmuz’da Netflix’te

cursed netflix

Başrolünde, son yılların en favori aktrislerinden Katherine Langford ’u izleyeceğimiz Netflix ’in yeni orijinal dizisi Cursed, 10 bölümden oluşan birincil sezonu ile 17 Temmuz Cuma günü yayınlanacak. Dilerseniz, lafı daha pozitif uzatmadan sizleri Cursed fragmanı ile başbaşa bırakalım.  

Cursed fragmanı

Hakkında admin

Check Also

Çin, Sınır Ötesi Veri Akışında Yeni Süper Güç Haline Geldi

Çin, Sınır Ötesi Veri Akışında Yeni Süper Güç Haline Geldi

Bundan 19 yıl önce, 2001 yılında ABD, sınır ötesi veri akışlarında baskın ülke konumundaydı. O …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir